KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9513052
*
nr 951 3052
Margareta Sjödin
(f. 1942), Sverige
Blandteknik, Margareta Sjödin (f. 1942), Komposition, 33x23
Margareta Sjödin, svensk skådespelare och målare född 1942.
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 30 mars 2015
kl 18:59:57
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
29/3 13:55:43
1
150 kr
29/3 18:58:29
2
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Margareta Sjödin
Margareta Sjödin, svensk skådespelare och målare född 1942.
Läs mer om Margareta Sjödin
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik komposition margareta sjödin svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
5376 Blandteknik
2 st, Oidentifierad konstnär. Monogramsignerade HZ..//
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 19:25
-
6174 Blandteknik
Adolf Hallman (1893-1968), . Signerad, porträtt, 2..//
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 18:10
*
Margareta Sjödin
Margareta Sjödin, svensk skådespelare och målare född 1942.
Läs mer om Margareta Sjödin
nr 951 3052
Margareta Sjödin
(f. 1942), Sverige
Blandteknik, Margareta Sjödin (f. 1942), Komposition, 33x23
Margareta Sjödin, svensk skådespelare och målare född 1942.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 600 kr |
Såld: | 200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 30 mars 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
29/3 13:55:43 | 1 | 150 kr |
29/3 18:58:29 | 2 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Margareta Sjödin
Margareta Sjödin, svensk skÃ¥despelare och mÃ¥lare född 1942.Läs mer om Margareta Sjödin
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik komposition margareta sjödin svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
5376 Blandteknik
2 st, Oidentifierad konstnär. Monogramsignerade HZ..//
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 19:25 -
6174 Blandteknik
Adolf Hallman (1893-1968), . Signerad, porträtt, 2..//
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 18:10